KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327122
nr 1532 7122
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal, Bergsby. Olja på duk, 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:08:22
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)